Zamówienie – wzór do pobrania
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.


Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Produkty
UWAGA! Zamówienia realizujemy dla ilości od minimum 20 sztuk z danego rodzaju
.: UPOMINEK W BIAŁO - GRANATOWYM OPAKOWANIU
BN-301018-3

Upominek w biało - granatowym opakowaniu zawiera:

• Benizar - Castillo de Benizar Tempranillo 2016.  Jest to wino młode, niebeczkowe przeznaczone do codziennej konsumpcji i w tej roli spełnia się najlepiej. Łączy w sobie świeży owoc spod znaku wiśni, słodkawej maliny, poziomki, owoców leśnych z wonią kwiatowych ( fiołkowych ) nut. W ustach jest pełne wigoru, owocowej świeżości wspartej dobrym poziomem kwasowości i dawką leśnego owocu. Przyjemna struktura i bardzo dobra pijalność. Samo wino zostało wyróżnione w wielu konkursach i przewodnikach winiarskich, co też o czymś świadczy.
• "Oliwa z oliwek YM Suave - Nazwa oliwy YM pochodzi od pierwszych słów jej producenta Yllanes Marini. Powstaje w andaluzyjskiej części Hiszpanii znanej z produkcji znakomitych oliw. Jest to najwyższej kategorii naturalny sok z oliwek z pierwszego tłoczenia, przeznaczony dla osób o delikatniejszym podniebieniu, szukających bardziej wyrafinowanych smaków. YM to doskonała i zrównoważona oliwa, która podobnie jak najlepsze oleje na świecie, zachowuje niską kwasowość i jest bogata w polifenole i przeciwutleniacze. Zaliczana jest do kategorii luksusowych produktów Gourmet Luxury. Połączenie ekskluzywnego wzornictwa oraz jakości sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowa oliwa. YM jest mieszanką dwóch gatunków oliwek: Hojiblanca oraz Arbequina. YM, podobnie jak ISBILYA, trzeci rok z rzędu została zaliczona w prestiżowym przewodniku FLOS OLEI WORLD, do kategorii najlepszych, gatunkowych oliw na świecie. YM, jak twierdzą eksperci to prawdziwa przyjemność dla zmysłów 500 ml"
• Kruche ciasteczka cynamonowe w świątecznej granatowej puszce.
• „Herbata List do Mikołaja” Herbata liściasta, dekoracje cukrowe, papaja, jabłko, skórka pomarańczy, rodzynki, żurawina, czekolada, truskawki, aromat. 50 g
• Kamienna płyta do serwowania.
• Zawieszka gwiazdka
• Dekoracje

Wymiary upominku w cm: 30,5/32,5/15

Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione