Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner WIELKANOC
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Produkty
.: Upominek BIAŁY MRÓZ
*BN-081119-11*

Upominek "Biały Mróz" zawiera:

  • CANFORRALES CLASSICO  - niebeczkowane, czerwone wino. Produkcja tego wina rozpoczyna się od starannego doboru owoców winogron szczepu Cencibel, zwanego też Tempranillo, zbieranych w optymalnym momencie swojej dojrzałości. Canforrales  Clásico posiada kolor czerwonej czereśni o fioletowym odcieniu. Przedstawia bogaty aromat czerwonych owoców (truskawki, śliwki, jeżyny) z balsamicznymi nutkami i obecnością kakao. W ustach jest to smaczne, świeże, soczyste wino, o dużej zawartości owoców i łagodnych taninach. Dobrze wyważona kwasowość równoważy całość wina. Bardzo przyjemny trunek doceniony na wielu międzynarodowych winiarskich konkursach wieloma nagrodami.
  • CANFORRALES SYRAH ROBLE  - Wino które przeszło krótki okres pobytu w beczkach z francuskiego dębu, stąd też nazwa Roble, co oznacza dąb, która nadaje szeroką gamę aromatów dużej intensywności, czystości i elegancji. Dominują przyjemne zapachy fiołków, czarnej porzeczki, jeżyn, śliwek i kokosu z widocznym dodatkiem skórzanych i lekko dymnych nut. W ustach Canforrales Syrah jest gładkim, mocnym, o dobrej zawartości alkoholu winem, w którym na pierwszy plan wychodzą owocowe smaki czerwonych śliwek, jeżyn, pozostawiając na długo swój przyjemny posmak. HiszpańskI Syrah zachowuje typową gorycz szczepu, z którą trzeba nauczyć się żyć. Jest to po prostu część charakterystyki tego winogrona, dlatego zbiera się je gdy są już bardzo dojrzałe. Pochodzące z La Mancha mają dodatkowy plus w postaci większej zawartości cukru, co łagodzi ich smak.
  • Orzech laskowy w czekoladzie ze srebrna poświatą. 100g
  • Duża tabliczka czekolady deserowej z topionymi, ręcznie malowanymi pierniczkami.
  • Żurawina suszona w woreczku. 100g
  • Dekoracje

Wymiary upominku w cm: 34,5/19,5/10

Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione