Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner bez roku2
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.



Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Kosze prezentowe
Wiele osób poszukuje często czegoś wyjątkowego, co potrafiłoby ucieszyć bliską im osobę. Zdarzają się również osoby poszukujące niezobowiązującego i drobnego w swojej formie prezentu. Prezentu potrafiącego zapaść na dłużej w pamięci obdarowanej nim osoby.

Przygotowywane przez nas kosze upominkowe w doskonały sposób sprawdzają się w formie podarunków pod postacią prezentu świątecznego. Są one również doskonałą formą upominku na mniej lub bardziej wyszukane okazje okolicznościowe. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku wykonywane przez nas kosze uchodzą pośród naszych stałych klientów za coś zupełnie wyjątkowego. Dzieje się tak głównie, dlatego że każdy z koszy wychodzących spod rąk osób pracujących w naszym zespole jest tworzony z olbrzymią starannością i oddaniem. Długoletnia tradycja wykonywania koszy pozwoliła nam na nawiązanie udanej współpracy z najlepszymi dostawcami słodyczy, kawy i herbaty. Współpracując z renomowanymi dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania i zawierający wielce oryginalne produkty. W proponowanej przez nas ofercie realizujemy zarówno duże, kompleksowe zamówienia jak i pojedyncze, typowo indywidualne zlecenia. Wysoka ekskluzywność naszych produktów pozwala na przygotowanie unikalnego i wyszukanego w swojej formie koszu upominkowego typu upominki biznesowe VIP. Kompozycja tego rodzaju upominku będzie w stanie zmiękczyć najbardziej opornego kontrahenta i wpłynąć na korzystny wynik negocjacji handlowych.

Przygotowane przez nas kosze są osobliwego rodzaju wyrobami odpowiednio dopasowanymi do potrzeby chwili. W jednym przypadku może to być niepowtarzalny kuferek, a w innym unikalny ceramiczny koszyczek lub ciekawie prezentująca się skrzyneczka. Do każdego z wykonanych przez nas produktów zapewniamy bezpieczny transport i wysyłkę. 




Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione