Zamówienie – wzór do pobrania
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.


Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Kosze prezentowe
Wiele osób poszukuje często czegoś wyjątkowego, co potrafiłoby ucieszyć bliską im osobę. Zdarzają się również osoby poszukujące niezobowiązującego i drobnego w swojej formie prezentu. Prezentu potrafiącego zapaść na dłużej w pamięci obdarowanej nim osoby.

Przygotowywane przez nas kosze upominkowe w doskonały sposób sprawdzają się w formie podarunków pod postacią prezentu świątecznego. Są one również doskonałą formą upominku na mniej lub bardziej wyszukane okazje okolicznościowe. Zarówno w jednym jak i w drugim przypadku wykonywane przez nas kosze uchodzą pośród naszych stałych klientów za coś zupełnie wyjątkowego. Dzieje się tak głównie, dlatego że każdy z koszy wychodzących spod rąk osób pracujących w naszym zespole jest tworzony z olbrzymią starannością i oddaniem. Długoletnia tradycja wykonywania koszy pozwoliła nam na nawiązanie udanej współpracy z najlepszymi dostawcami słodyczy, kawy i herbaty. Współpracując z renomowanymi dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania i zawierający wielce oryginalne produkty. W proponowanej przez nas ofercie realizujemy zarówno duże, kompleksowe zamówienia jak i pojedyncze, typowo indywidualne zlecenia. Wysoka ekskluzywność naszych produktów pozwala na przygotowanie unikalnego i wyszukanego w swojej formie koszu upominkowego typu upominki biznesowe VIP. Kompozycja tego rodzaju upominku będzie w stanie zmiękczyć najbardziej opornego kontrahenta i wpłynąć na korzystny wynik negocjacji handlowych.

Przygotowane przez nas kosze są osobliwego rodzaju wyrobami odpowiednio dopasowanymi do potrzeby chwili. W jednym przypadku może to być niepowtarzalny kuferek, a w innym unikalny ceramiczny koszyczek lub ciekawie prezentująca się skrzyneczka. Do każdego z wykonanych przez nas produktów zapewniamy bezpieczny transport i wysyłkę. 
Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione