Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner bez roku2
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Paczki dla dzieci
Niezależnie od faktu czy są one małe czy też już trochę starsze, każde dziecko uwielbia otrzymywać paczki dla dzieci. Zawartość takiej paczki będzie doskonałym prezentem dla naszych milusińskich na każdą okazję w roku. W doskonały sposób sprawdzają się one w formie podarunków na uroczystości okolicznościowe. Będą wyjątkowym wspomnieniem ważnych chwil, którymi są z całą pewnością urodziny lub imieniny w życiu każdego malucha. Paczki dla dzieci sprawdzają się również w doskonały sposób w formie podarunków świątecznych.

W proponowanym przez nas fantastycznym świecie wspaniałych prezentów znajdziecie Państwo wiele pomocnych rozwiązań. Rozwiązań będących w stanie zadowolić i uszczęśliwić każdego malucha wywołując u niego szczery uśmiech radości i pełnego zadowolenia. Przygotowywane przez nasz zespół paczki dla dzieci charakteryzują się starannym doborem ulubionych przysmaków dziecięcych. Celem zwiększenia uciechy dziecka z otrzymanej paczki zamieszczamy w każdej z nich ciekawe dodatki i motywy zdobnicze.

Otrzymanie w paczce ceramicznego kubka lub pluszowej maskotki w postaci Kubusia Puchatka pozwoli dziecku na długi okres zapamiętać ten dzień i okoliczności towarzyszące otrzymaniu paczki. Do wyglądu tych paczek przykładamy szczególną wagę, staranność i troskę o szczegóły, zdając sobie w pełni sprawę z faktu, iż nasz najmłodszy odbiorca jest zarazem najbardziej wymagającym. Świadcząc szeroki zakres przygotowania interesujących paczek jesteśmy w stanie realizować zamówienia typowo indywidualne jak i te o charakterze zamówień grupowych.

Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione