Zamówienie – wzór do pobrania
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.


Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowaniami i zwiększonymi zakupami. W codziennej krzątaninie nie zawsze istnieje możliwość zapamiętania o przygotowaniu ciekawego prezentu pod postacią paczki świątecznej. W celu ułatwienia Państwu tego zadania nasz zgrany zespół osób przygotował interesującą ofertę. Oferta zawiera w sobie szereg interesujących produktów właściwie dobranych pod kątem osoby je otrzymującej. Proponowane przez nas kosze, upominki i paczki świąteczne w doskonały sposób sprawdzają się w formie prezentu dla małych, większych jak i tych największych osób z naszego codziennego otoczenia.

Będąc w pełni profesjonalną firmą, która cieszy się zasłużonym zaufaniem i niepodważalnie dobrą opinią naszych klientów, jesteśmy w stanie przygotować paczki świąteczne od tych o najprostszym charakterze po paczki zawierające w swej zawartości najbardziej wyszukane produkty. Rola lidera na rynku upominków zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Poziomie, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta naszego klienta. Zadowolenie klienta odbierającego z naszych rąk zamówioną przez siebie paczkę jest dla nas ważnym wyznacznikiem naszej działalności. Renoma naszej firmy jest poparta wieloletnim doświadczeniem i udaną współpracą z najlepszymi dostawcami słodyczy kawy czy tez alkoholi.

Przygotowane przez naszych stylistów paczki świąteczne potrafią w doskonały sposób przekazać atmosferę zbliżających się świąt i ważniejszych uroczystości w Państwa życiu.

Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione