Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner bez roku2
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowaniami i zwiększonymi zakupami. W codziennej krzątaninie nie zawsze istnieje możliwość zapamiętania o przygotowaniu ciekawego prezentu pod postacią paczki świątecznej. W celu ułatwienia Państwu tego zadania nasz zgrany zespół osób przygotował interesującą ofertę. Oferta zawiera w sobie szereg interesujących produktów właściwie dobranych pod kątem osoby je otrzymującej. Proponowane przez nas kosze, upominki i paczki świąteczne w doskonały sposób sprawdzają się w formie prezentu dla małych, większych jak i tych największych osób z naszego codziennego otoczenia.

Będąc w pełni profesjonalną firmą, która cieszy się zasłużonym zaufaniem i niepodważalnie dobrą opinią naszych klientów, jesteśmy w stanie przygotować paczki świąteczne od tych o najprostszym charakterze po paczki zawierające w swej zawartości najbardziej wyszukane produkty. Rola lidera na rynku upominków zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Poziomie, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta naszego klienta. Zadowolenie klienta odbierającego z naszych rąk zamówioną przez siebie paczkę jest dla nas ważnym wyznacznikiem naszej działalności. Renoma naszej firmy jest poparta wieloletnim doświadczeniem i udaną współpracą z najlepszymi dostawcami słodyczy kawy czy tez alkoholi.

Przygotowane przez naszych stylistów paczki świąteczne potrafią w doskonały sposób przekazać atmosferę zbliżających się świąt i ważniejszych uroczystości w Państwa życiu.

Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione