Zamówienie – wzór do pobrania
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.


Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Kosze upominkowe

Jedną ze specjalizacji naszego zespołu jest tworzenie wykwintnych koszy upominkowych z przeznaczeniem ich między innymi dla prawdziwych koneserów bombonier, herbat czy też delikatnych win.

Satysfakcja naszych klientów i zadowolenie bliskich im osób otrzymujących z ich rąk kosz upominkowy to dla nas szczególnie ważne wyzwanie. Wyzwanie, któremu staramy się sprostać w stu procentach wykonując niebanalne stylizacje kosza i w umiejętny sposób dostosowując jego zawartość do złożonego zamówienia. W proponowanych przez nas zestawach koszy upominkowych może znaleźć się wszystko to, co potrafi wywołać zadowolenie na twarzy osoby otrzymującej prezent. W zależności od upodobań klienta zawartość kosza upominkowego jest zazwyczaj niezmiernie zróżnicowana. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że efekt finalny potrafi wzbudzić zachwyt w oczach osoby, dla której podarujecie Państwo przygotowany przez nasz kosz upominkowy. Proponowane Rozwiązania koszy upominkowych potrafią okazać się doskonałym uzupełnieniem głównego podarunku jak też w pełni go zastąpić. Ich zawartość mieści się w przychylnie dla klienta dopasowanych widełkach cenowych.

Poza typowo indywidualnymi zamówieniami koszy istnieje możliwość zamówień grupowych czy nawet hurtowych. Z ogromną chęcią pozwolimy się pod tym względem mile zaskoczyć z Państwa strony, gwarantując przy tym dodatkowego rodzaju rozwiązania. Pozwólcie Państwo, aby przygotowywane w Waszym imieniu koszyki cechowały się profesjonalną dekoracją i niepowtarzalną zawartością wnętrza. Zawartością, która zostanie zapamiętana na wyjątkowo długi okres.
Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione