Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner bez roku2
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Kosze upominkowe

Jedną ze specjalizacji naszego zespołu jest tworzenie wykwintnych koszy upominkowych z przeznaczeniem ich między innymi dla prawdziwych koneserów bombonier, herbat czy też delikatnych win.

Satysfakcja naszych klientów i zadowolenie bliskich im osób otrzymujących z ich rąk kosz upominkowy to dla nas szczególnie ważne wyzwanie. Wyzwanie, któremu staramy się sprostać w stu procentach wykonując niebanalne stylizacje kosza i w umiejętny sposób dostosowując jego zawartość do złożonego zamówienia. W proponowanych przez nas zestawach koszy upominkowych może znaleźć się wszystko to, co potrafi wywołać zadowolenie na twarzy osoby otrzymującej prezent. W zależności od upodobań klienta zawartość kosza upominkowego jest zazwyczaj niezmiernie zróżnicowana. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że efekt finalny potrafi wzbudzić zachwyt w oczach osoby, dla której podarujecie Państwo przygotowany przez nasz kosz upominkowy. Proponowane Rozwiązania koszy upominkowych potrafią okazać się doskonałym uzupełnieniem głównego podarunku jak też w pełni go zastąpić. Ich zawartość mieści się w przychylnie dla klienta dopasowanych widełkach cenowych.

Poza typowo indywidualnymi zamówieniami koszy istnieje możliwość zamówień grupowych czy nawet hurtowych. Z ogromną chęcią pozwolimy się pod tym względem mile zaskoczyć z Państwa strony, gwarantując przy tym dodatkowego rodzaju rozwiązania. Pozwólcie Państwo, aby przygotowywane w Waszym imieniu koszyki cechowały się profesjonalną dekoracją i niepowtarzalną zawartością wnętrza. Zawartością, która zostanie zapamiętana na wyjątkowo długi okres.
Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione