Zamówienie – wzór do pobrania
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.


Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Aktualności
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne będzie w stanie zadowolić każdego jego odbiorcę. Coraz częściej w życiu każdego z nas powstaje wiele nowych okoliczności sprzyjających obdarowaniu drugiej osoby interesującym upominkiem. Upominki świąteczne lub okolicznościowe stają się w dniu dzisiejszym wyjątkowego rodzaju formą podziękowania za udaną współpracę pomiędzy dwoma kontrahentami. Od szeregu lat cieszą się one dużą popularnością w formie upominków pomiędzy pracodawcą a ich personelem.

Oferowane przez nas kosze upominkowe w postaci upominku świątecznego zawierają nie tylko wyjątkowo interesującą zawartość produktów. Są to także wyroby o niesamowitym kunszcie wykonania i spakowania. Każdy, najdrobniejszy szczegół wykonywanych przez nas upominków wiąże się z indywidualnym podejściem i ręcznym wykonaniem zdobnictwa. Do Waszego wyboru dołączamy całą paletę wzorów i kształtów zawartych w wielce innowacyjnych kolekcjach. Każda z nich oparta jest o najnowsze standardy i trendy obowiązujące w dniu dzisiejszym na rynku upominków świątecznych.

Poza przygotowaniem i pakowaniem wykonywanych przez nas upominków wykonujemy także ich konfekcjonowanie. Wszystko to po to, aby każdy odwiedzający nasze progi klient wyszedł z nich zadowolony i usatysfakcjonowany swym zleceniem, które powierzył w profesjonalne ręce naszych stylistów. Ilość zadowolonych klientów i pochlebnych recenzji przez nich wystawionych mówi sama za siebie, a właściwie to ukazuje ona w pełni klasę naszych działań. Działań, które na długo pozostaną wzorem do naśladowania konkurencji działającej w tej branży.Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione