Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych.

Czy masz ukończone 18 lat?

NIE
Banner bez roku2
Moje zapytanie

brak dodanych produktów

kliknij "zapytanie" przy danym produkcie aby stworzyć swoją listę.
Warunki Współpracy
Zobacz Pełną Ofertę !!!
Zapraszamy Państwa do przeglądania pełnej oferty
wraz z cenami.


Login i hasło dostępu otrzymają Państwo po wypełnieniu i wysłaniu karty rejestracji, lub bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszymi handlowcami - kontakt.Aktualności & nowości
Kosze prezentowe
kosze prezentowe
Upominki świąteczne
Szeroka gama wyboru zestawów podarunkowych doskonale sprawdzających się, jako upominki świąteczne
Paczki świąteczne
Dla większości osób okres przedświąteczny jest okresem, który związany jest z licznymi przygotowania
Jak zamawiać

WARUNKI WSPÓŁPRACY Z KONTRAHENTAMI OKREŚLONE PRZEZ SMAK POLSKIEJ TRADYCJI SP. Z O.O.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferta Nasze Kosze jest bardzo rozbudowana i różnorodna. Doskonałym ułatwieniem w procesie szukania upominków jest podzielenie galerii wg. kategorii, cen oraz upominków z alkoholem.

W celu uzyskania dostępu do pełnej oferty cenowej galerii NaszeKosze, zapraszamy do rejestracji konta klienta: https://www.naszekosze.eu/rejestracja .

W sprawie indywidualnych ustaleń prosimy o kontakt z naszym konsultantem: Katarzyna Czajkowska, kom. 601 079 999, mail: czajkowska.k@naszekosze.pl .

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi przed kontaktem z konsultantem, zachęcamy do skorzystania z opcji „Dodaj do zapytania” poszczególnych upominków. Zawęzi Nam to kryterium Państwa poszukiwań oraz przyspieszy odpowiedź na indywidualne zapytania ofertowe.

Przypominamy, iż minimalne zamówienie to 20 sztuk z rodzaju danego upominku. Jedynie upominki powyżej kwoty 500,00 PLN netto mogą być zamawiane przez klientów pojedynczo.

 

Dostępność upominków należy potwierdzać w dniu złożenia zamówienia.

Wzór zamówienia znajduje się w zakładce  „Zamówienie - wzór do pobrania” plik Zamówienie Nasze Kosze 2019 (baner z prawej strony strony).

Przy zamówieniu należy uwzględnić dodatkowe koszty związane z transportem – są one ustalone indywidualnie wg rozdzielnika wysyłkowego:
- opakowania ochronne (kartony)
- dodatkowe wypełnienie (folia bąbelkowa)

Prawa autorskie: Spółka Smak Polskiej Tradycji Sp. z o.o. – właściciel marki Nasze Kosze.pl niniejszym oświadcza, iż jest autorem prezentowanych kompozycji i ich wizualnej koncepcji. Wszelkie zmiany wizualne, ich wykorzystywanie w celach innych niż analiza/prezentacja oferty lub wszelkie  modyfikacje bez wyraźniej zgody Smak Polskiej Tradycji Sp. o.o. są zabronione.Nasze kosze © 2011
wszelkie prawa do materiałów zawartych na stronie prawnie chronione